Son Haberler

Kadirli'mizde Eğitimin Yeni Adresi olmayı kendine ilke edinen Özel BİLGEKENT KOLEJİ, Birlik Beraberlik Yemeğinde bir araya geldi.


03/07/2013 11:42:43

 

   

Kadirli'mizde Eğitimin Yeni Adresi olmayı kendine ilke edinen Özel BİLGEKENT KOLEJİ, Birlik Beraberlik Yemeğinde bir araya geldi.

Karatepe Park Otel restoranda Özel BİLGEKENT KOLEJİ ortaklarının aileleriyle katıldığı yemekte, dayanışma ve kardeşlik duygularının öne çıktığı bir gece yaşandı.

Özel BİLGEKENT KOLEJİ Yönetim Kurulu adına yapılan açıklamada, şu ifadelere yer verildi: “Bizler, Kadirli sevdalıları, bölgenin en büyük özel eğitim yerleşkesi olacak Özel BİLGEKENT KOLEJİ'ni Kadirli'mize kazandıracak olmanın heyecanını yaşıyoruz. Samimiyetin, güvenin ve inancın eseri olan bu büyük proje Kadirli halkınındır.Eğitim sevdalılarıyla yola çıktığımız günden bu yana halkımızın bize gösterdiği ilgi, alaka ve güven sorumluluğumuzu kat kat arttırmıştır. Kadirli'miz her şeyin en güzeline layıktır!2013-2014 Eğitim Öğretim Yılı itibariyle 1. Etap Projemiz: Özel BİLGEKENT Anadolu Sağlık Meslek Lisesi, deneyimli eğitim kadrosunu öğrencilerimizle, velilerimizle buluşturmanın heyecanını taşıyor.Özel BİLGEKENT KOLEJİ Yönetim Kurulu olarak, bugün burada olmanın mutluluğunu yaşatan ve yaşayan herkese teşekkür eder, saygılar sunarız. iyi akşamlar dileriz.“

Konuşmanın ardından Özel BİLGEKENT Anadolu Sağlık Meslek Lisesi'nin Kadirli'mize hayırlı olması temennisiyle geceye devam edildi.

 
 
 
 

 

YORUMLAR
 
 
BU HABERE YORUM YAPIN
     
Adınız Soyadınız :
E-Posta Adresiniz :
Yorumunuz :
   
   

 

 

Son Dakika Haberleri
Köşe Yazıları

İbrahim Özdemir

DUA ADABI(2)
(14/04/2013 21:46:01)

[Diğer Tüm Yazılar]


Kadirli Akdeniz İnşaat

Başlıksız Belge
Orhan Gök mahalelesi adliye civarındaki süper lüks dairelerimizdeki satışlarımız devam etmektedir.